Ortanca-1-1 Ortanca-2-3 Untitled-9 Untitled-3

TOPLANTI ve ETKİNLİKLER

KEYİFLİ İŞ TOPLANTILARINIZ İÇİN İSTANBUL'UN YANIBAŞINDAYIZ.

18 dönüm bahçe içerisinde iki katlı taş bir binada, her biri şömineli farklı büyüklüklerde 4 adet toplantı salonumuz mevcuttur. Bunlardan 3'ü üst katta olup her birinin önünde Fransız balkonları bulunmaktadır. Alt kattaki toplantı salonumuz 270 m2 kapalı alana sahip olup önünde bahçeye açılan 100 m2 şömineli bir verandası bulunmaktadır. Bütün salonlar orman ve gölet manzaralıdır. Farklı düzenlerde kişi kapasiteleri ve teknik özellikleri aşağıdaki gibidir.

Salon Alan Tiyatro U Düzeni
- -
ORTANCA I 90 65 36
ORTANCA II 60 40 25
ORTANCA III 60 40 25
SARDUNYA 270 200 -


Tüm salonlarımızda ses sistemi, müzik sistemi, CCTV, Acil Aydınlatma Sistemi,TV Anten Sistemi ve Merkezi Klima Sistemi bulunmakta olup, barkovizyon, projeksiyon ve flipchart ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Konaklamalı toplantılarda 40 kişiye ( 3’er single şeklinde) kadar, günübirlik toplantılarda ise yukarıdaki tabloda belirtilen kişi sayılarına kadar gruplar ağırlayabilmekteyiz. Toplantı paketlerimizde günlük 2 coffee break ya da tüm gün coffee break, Şef’imiz Emre Şen'in hazırlamış olduğu özel set menü öğle ve akşam yemeği seçenekleri bulunmaktadır. Set Menü almak istemediğiniz takdirde A'la Carte menümüzden tercihlerde bulunabilirsiniz. Yemeklerinizde bir Şef Restaurant’ın ayrıcalıklı lezzetlerinin tadına varırken, salonlarımızın rahat ve sıcak atmosferinde toplantılarınıza daha da keyif katabilirsiniz.Teklif talepleriniz için lütfen tıklayınız.

TOPLANTI VE DAVET SALONLARI’NIN GÖRSELLERİNİ 360 DERECE CASA LAVANDA SANAL TURDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ.